ZRT050GC2TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZRT050GC2TC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ZRT050GC2TC
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu IC VREF SHUNT 4.9V SOT223
listoch: ZRT050GC2TC.pdf
  • správa
Špecifikácie ZRT050GC2TC
Číslo dielu ZRT050GC2TC Výrobca Diodes Incorporated
popis IC VREF SHUNT 4.9V SOT223 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5901 pcs Dátový hárok ZRT050GC2TC.pdf
Napätie - výstup (Min / Pevné) 4.9V Napätie - vstup -
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-223 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-261-4, TO-261AA Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 50µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±2% 60mA SOT-223 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 60mA Prúd - katóda 150µA