PB7500004
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PB7500004 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PB7500004
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu OSCILLATOR XO 75.000MHZ PECL SMD
listoch: PB7500004.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PB7500004
Číslo dielu PB7500004 Výrobca Diodes Incorporated
popis OSCILLATOR XO 75.000MHZ PECL SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16107 pcs Dátový hárok PB7500004.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria SaRonix-eCera™ PB
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon PECL
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) funkcie Enable/Disable
Frekvenčná stabilita ±50ppm Frekvencia 75MHz
Detailný popis 75MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) 88mA