FD6400007
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD6400007 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FD6400007
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu OSCILLATOR XO 64.000MHZ CMOS SMD
listoch: FD6400007.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie FD6400007
Číslo dielu FD6400007 Výrobca Diodes Incorporated
popis OSCILLATOR XO 64.000MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22535 pcs Dátový hárok FD6400007.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) séria SaRonix-eCera™ FD
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon CMOS
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška - sedenie (Max) 0.051" (1.30mm) funkcie Enable/Disable
Frekvenčná stabilita ±25ppm Frekvencia 64MHz
Detailný popis 64MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) 25mA