BAS40LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40LP-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BAS40LP-7
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2DFN
listoch: BAS40LP-7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BAS40LP-7
Číslo dielu BAS40LP-7 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2DFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 526886 pcs Dátový hárok BAS40LP-7.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 40mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 40V