X24-019PKI-RA020
X24-019PKI-RA020
výrobcovia: Digi International
popis: 24XSTREAM PKG SER 2.4GHZ 19200
Skladom: 5591 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
X24-019PKI-R-020
X24-019PKI-R-020
výrobcovia: Digi International
Skladom: 5150 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
X24-019PKC-U
X24-019PKC-U
popis: MODEM RF 2.4GHZ 19.2KBPS USB
Stiahnuť ▼: X24-019PKC-U.pdf
X24-019PKT-RA
X24-019PKT-RA
popis: MOD RF 24XSTREAM 50MW RS232/485
Stiahnuť ▼: X24-019PKT-RA.pdf
X24-019PKC-UA
X24-019PKC-UA
Stiahnuť ▼: X24-019PKC-UA.pdf
X24-019PKC-RA
X24-019PKC-RA
popis: MOD RF 2.4GHZ 19.2K RS232/485
Stiahnuť ▼: X24-019PKC-RA.pdf
X24-019PKC-R
X24-019PKC-R
Stiahnuť ▼: X24-019PKC-R.pdf
X24-019PKI-RA
X24-019PKI-RA
Stiahnuť ▼: X24-019PKI-RA.pdf
X24-019PKI-RA-W
X24-019PKI-RA-W
X24-019PKC-EA
X24-019PKC-EA
popis: MOD RF 24XSTREAM 50MW ETH COMM
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety