5952902002HF
DialightDialight
5952902002HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5952902002HF
Výrobca / Značka: Dialight
Popis produktu LED 2MM PRISM GR SMP STR HYS LEN
listoch: 5952902002HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie 5952902002HF
Číslo dielu 5952902002HF Výrobca Dialight
popis LED 2MM PRISM GR SMP STR HYS LEN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29924 pcs Dátový hárok 5952902002HF.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 522nm Napätie 3.3V
Uhol zobrazenia 50° séria 595
obal Bulk Ostatné mená 595-2902-00-2HF
595-2902-00-2HF-ND
Typ montáže Surface Mount, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hodnotenie Millicandela 300mcd Typ objektívu Clear
Štýl / veľkosť šošovky Round with Flat Top, 2.00mm Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis LED Circuit Board Indicator Single Green Clear 3.3V 20mA Round with Flat Top, 2.00mm Surface Mount, Right Angle prúd 20mA
konfigurácia Single farba Green
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
5952701013F
5952701013F
výrobcovia: Dialight
popis: LED PRISM 2MM SQ ALLNGAP YLW SMD
Skladom: 77194 pcs
Stiahnuť ▼: 5952701013F.pdf
RFQ
5952902002SF
5952902002SF
výrobcovia: Dialight
popis: LED PRISM 2MM SQ INGAN GREEN SMD
Skladom: 35150 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ