PM05S025A
Delta ElectronicsDelta Electronics
PM05S025A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PM05S025A
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5V 1W
listoch: PM05S025A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie PM05S025A
Číslo dielu PM05S025A Výrobca Delta Electronics
popis DC DC CONVERTER 2.5V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19328 pcs Dátový hárok PM05S025A.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 2.5V Napätie - vstup (min) 4.75V
Napätie - vstup (Max) 32V typ Linear Regulator Replacement
Veľkosť / rozmer 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.5mm x 7.6mm x 10.2mm) séria PM05S
Výkon (watty) 1W obal Tube
Balík / puzdro 3-SIP Module Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti OCP, OTP, SCP efektívnosť 87%
Detailný popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 500mA 4.75V - 32V Input Prúd - výstup (Max) 500mA