HET200PB
Delta ElectronicsDelta Electronics
HET200PB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HET200PB
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu 400X180X150MM 48VDC TEC MODULE
listoch: 1.HET200PB.pdf2.HET200PB.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 150 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie HET200PB
Číslo dielu HET200PB Výrobca Delta Electronics
popis 400X180X150MM 48VDC TEC MODULE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 150 pcs Dátový hárok 1.HET200PB.pdf2.HET200PB.pdf
závažia 20 lbs (9.1kg) Napätie 48V
séria HET200PB Power - Chladenie 200W
Ostatné mená 603-1796 Prevádzková teplota -40°C ~ 55°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ prenosu tepla Air to Air
Poloha ventilátora Cold Side / Warm Side Rozmery - celkovo 400mm L x 208mm W x 180mm H
Detailný popis Air to Air Thermoelectric Assembly 200W 48V prúd 6.7A