H48SC28016NNFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
H48SC28016NNFH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: H48SC28016NNFH
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu DC DC CONVERTER 28V 448W
listoch: H48SC28016NNFH.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
  • správa
Špecifikácie H48SC28016NNFH
Číslo dielu H48SC28016NNFH Výrobca Delta Electronics
popis DC DC CONVERTER 28V 448W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1400 pcs Dátový hárok H48SC28016NNFH.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 28V
Napätie - Izolácia 1.5kV Napätie - vstup (min) 36V
Napätie - vstup (Max) 75V typ Isolated Module, Digital
Balík dodávateľov zariadení Half Brick Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
séria - Výkon (watty) 448W
Balík / puzdro Half Brick Ostatné mená 941-1799
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO efektívnosť 95%
Detailný popis Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output 28V 16A 36V - 75V Input Prúd - výstup (Max) 16A