FL75L07A
Delta ElectronicsDelta Electronics
FL75L07A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FL75L07A
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 75VAC 7A SMD
listoch: FL75L07A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie FL75L07A
Číslo dielu FL75L07A Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 75VAC 7A SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11679 pcs Dátový hárok FL75L07A.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 75V
Stýl ukončenia SMD (SMT) Tab séria Delphi
Ostatné mená 603-1256-2
FL75L07 A
Prevádzková teplota -40°C ~ 115°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť - Frekvencia - prevádzka -
Typ filtra DC prúd 7A