DRP024V960W3BN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP024V960W3BN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRP024V960W3BN
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 960W
listoch: 1.DRP024V960W3BN.pdf2.DRP024V960W3BN.pdf3.DRP024V960W3BN.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 331 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie DRP024V960W3BN
Číslo dielu DRP024V960W3BN Výrobca Delta Electronics
popis AC/DC CONVERTER 24V 960W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 331 pcs Dátový hárok 1.DRP024V960W3BN.pdf2.DRP024V960W3BN.pdf3.DRP024V960W3BN.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 320 ~ 600 VAC (3PH)
typ Enclosed, Conformal Coated Veľkosť / rozmer 10.04" L x 4.62" W x 4.76" H (255.0mm x 117.30mm x 121.0mm)
séria CliQ II Výkon (watty) 960W
Ostatné mená 1145-1090 Prevádzková teplota -25°C ~ 65°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Minimálny požadovaný náklad -
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 40A 320 ~ 600 VAC (3PH) Input Prúd - výstup (Max) 40A