DRP024V240W1BA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP024V240W1BA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRP024V240W1BA
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 240W
listoch: 1.DRP024V240W1BA.pdf2.DRP024V240W1BA.pdf3.DRP024V240W1BA.pdf4.DRP024V240W1BA.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 826 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DRP024V240W1BA
Číslo dielu DRP024V240W1BA Výrobca Delta Electronics
popis AC/DC CONVERTER 24V 240W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.89" L x 3.35" W x 4.76" H (124.1mm x 85.0mm x 121.0mm)
séria CliQ II Výkon (watty) 240W
Ostatné mená 603-1698 Prevádzková teplota -25°C ~ 80°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Minimálny požadovaný náklad -
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 10A