DPS-2000CB A
Delta ElectronicsDelta Electronics
DPS-2000CB A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DPS-2000CB A
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 2000W
listoch: DPS-2000CB A.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 231 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
384 pcs
  • správa
Špecifikácie DPS-2000CB A
Číslo dielu DPS-2000CB A Výrobca Delta Electronics
popis AC/DC CONVERTER 12V 2000W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 231 pcs Dátový hárok DPS-2000CB A.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC typ Front End
Veľkosť / rozmer 7.68" L x 2.89" W x 1.54" H (195.0mm x 73.5mm x 39.0mm) séria CRPS
Výkon (watty) 2000W Ostatné mená 941-1777
Prevádzková teplota 0°C ~ 50°C Počet výstupov 1
Typ montáže Rack Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
efektívnosť 94% Detailný popis Front End AC DC Converter 1 Output 12V 16A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 16A schválenie CB, CCC, CE, KC, UR, TUV