D12F200A
Delta ElectronicsDelta Electronics
D12F200A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D12F200A
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.6-5V 200W
listoch: D12F200A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • správa
Špecifikácie D12F200A
Číslo dielu D12F200A Výrobca Delta Electronics
popis DC DC CONVERTER 0.6-5V 200W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4812 pcs Dátový hárok D12F200A.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 0.6 ~ 5 V Napätie - vstup (min) 4.5V
Napätie - vstup (Max) 13.8V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 1.20" L x 0.43" W x 1.10" H (30.5mm x 10.9mm x 27.9mm) séria Delphi D12F200
Výkon (watty) 200W obal Tray
Balík / puzdro 11-SIP Module Ostatné mená 941-1045
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO efektívnosť 94%
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5 V 40A 4.5V - 13.8V Input Prúd - výstup (Max) 40A