AFB0812SH-TP12
Delta ElectronicsDelta Electronics
AFB0812SH-TP12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AFB0812SH-TP12
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
listoch: AFB0812SH-TP12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie AFB0812SH-TP12
Číslo dielu AFB0812SH-TP12 Výrobca Delta Electronics
popis FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9935 pcs Dátový hárok AFB0812SH-TP12.pdf
šírka 25.40mm závažia 0.176 lb (79.83g)
Rozsah napätia 10 ~ 13.2VDC Napätie - hodnotené 12VDC
ukončenie 4 Wire Leads Statický tlak 0.380 in H2O (94.6 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 80mm L x 80mm H séria AFB
RPM 4500 RPM Výkon (watty) 3.60W
Ostatné mená 603-1200
AFB0812SH-TP12-ND
AFB0812SHTP12
Prevádzková teplota 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Hluk 46.0 dB(A) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - rámček Plastic Materiál - čepeľ Plastic
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach) Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 0.300A Typ ložiska Ball