600TDSS84
Delta ElectronicsDelta Electronics
600TDSS84 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 600TDSS84
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 480VAC 600A CHASS
listoch: 600TDSS84.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 76 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 76 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 600TDSS84
Číslo dielu 600TDSS84 Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 480VAC 600A CHASS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76 pcs Dátový hárok 600TDSS84.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 480V
Stýl ukončenia Quick Connect séria TDS
Ostatné mená 1144-1391 Prevádzková teplota -
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť 3µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Three Phase (Delta) prúd 600A
konfigurácia Single Stage schválenie -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
600SP1S3M3R
600SP1S3M3R
výrobcovia: E-Switch
popis: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Skladom: 43353 pcs
Stiahnuť ▼: 600SP1S3M3R.pdf
RFQ
600SP3S2M1Q
600SP3S2M1Q
výrobcovia: E-Switch
popis: SWITCH SLIDE SPDT 1A 30V
Skladom: 43598 pcs
Stiahnuť ▼: 600SP3S2M1Q.pdf
RFQ
600X51125X
600X51125X
výrobcovia: Conec
popis: 25POS FULL METAL HOOD 2 EXITS
Stiahnuť ▼: 600X51125X.pdf
výrobcovia: Conec
popis: 15POS DIE CAST HOOD
Stiahnuť ▼: 600X51115X.pdf
popis: 9 POS HOOD FULL METAL FLUSH
600SP1S3M3QE
600SP1S3M3QE
Stiahnuť ▼: 600SP1S3M3QE.pdf
popis: 25 POS HOOD BLACK TOP ENT 38MM
Stiahnuť ▼:
600SP3S2M3R
600SP3S2M3R
Stiahnuť ▼: 600SP3S2M3R.pdf
600TYSS104
600TYSS104
výrobcovia: Delta Electronics
popis: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT
Skladom: 56 pcs
Stiahnuť ▼: 600TYSS104.pdf
600VN
600VN
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: NUT/SCREWDRIVER SET W/HANDLE 2PC
Stiahnuť ▼: 600VN.pdf
600SP1S3M3RE
600SP1S3M3RE