55TDVST2-1
Delta ElectronicsDelta Electronics
55TDVST2-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 55TDVST2-1
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 480VAC 55A CHASS MNT
listoch: 1.55TDVST2-1.pdf2.55TDVST2-1.pdf3.55TDVST2-1.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 299 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 299 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8 pcs
  • správa
Špecifikácie 55TDVST2-1
Číslo dielu 55TDVST2-1 Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 480VAC 55A CHASS MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 299 pcs Dátový hárok 1.55TDVST2-1.pdf2.55TDVST2-1.pdf3.55TDVST2-1.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 480V
Stýl ukončenia Terminal Block séria TDV
Ostatné mená 1144-1106 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť L1 - 1.3mH, L2 - 9µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Three Phase (Delta) prúd 55A
konfigurácia Two Stage schválenie cURus, ENEC, SEMKO
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10ET1
10ET1
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT