30TDVST2-1
Delta ElectronicsDelta Electronics
30TDVST2-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 30TDVST2-1
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 480VAC 30A CHASS MNT
listoch: 1.30TDVST2-1.pdf2.30TDVST2-1.pdf3.30TDVST2-1.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 333 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie 30TDVST2-1
Číslo dielu 30TDVST2-1 Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 480VAC 30A CHASS MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 333 pcs Dátový hárok 1.30TDVST2-1.pdf2.30TDVST2-1.pdf3.30TDVST2-1.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 480V
Stýl ukončenia Terminal Block séria TDV
Ostatné mená 1144-1104 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť L1 - 1.1mH, L2 - 9µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Three Phase (Delta) prúd 30A
konfigurácia Two Stage schválenie cURus, ENEC, SEMKO
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
30T2AB
30T2AB
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: STOPPER 30CC AIR DRY 1000/PK
Skladom: 4810 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
30TDVST2
30TDVST2
výrobcovia: Delta Electronics
popis: LINE FILTER 480VAC 30A CHASS MNT
Skladom: 1370 pcs
Stiahnuť ▼: 30TDVST2.pdf
RFQ
30T2A
30T2A
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: STOPPER 30CC AIR DRY 50/PK
Skladom: 981 pcs
Stiahnuť ▼:
30T4
30T4
popis: SYRINGE PLUNGER 30CC 500PC
30TDS6D
30TDS6D
výrobcovia: Delta Electronics
popis: LINE FILTER 440VAC 30A CHASS MNT
Stiahnuť ▼: 30TDS6D.pdf
30TPS08
30TPS08
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: SCR PHASE CONT 800V 30A TO-247AC
Stiahnuť ▼: 30TPS08.pdf
30T3B
30T3B
popis: TIP CAP 30CC FOR 30T BARREL
30T1
30T1
popis: SYRINGE BARREL 30CC 500PC
Skladom: 515 pcs
30TDPS6(D)
30TDPS6(D)
popis: LINE FILTER 30A DIN RAIL
Stiahnuť ▼: 30TDPS6(D).pdf
30TPS12
30TPS12
popis: SCR PHASE CONT 1200V 30A TO247AC
Stiahnuť ▼: 30TPS12.pdf
30T3
30T3
30TDPS6
30TDPS6
popis: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Stiahnuť ▼: 30TDPS6.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety