30DKCS5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
30DKCS5B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 30DKCS5B
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS
listoch: 1.30DKCS5B.pdf2.30DKCS5B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie 30DKCS5B
Číslo dielu 30DKCS5B Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3744 pcs Dátový hárok 1.30DKCS5B.pdf2.30DKCS5B.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 115V, 250V
Stýl ukončenia Threaded Post (8-32) séria DK
Ostatné mená 603-1670 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť 670µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Single Phase prúd 30A