20GEEG3EM
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GEEG3EM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 20GEEG3EM
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
listoch: 1.20GEEG3EM.pdf2.20GEEG3EM.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
96 pcs
  • správa
Špecifikácie 20GEEG3EM
Číslo dielu 20GEEG3EM Výrobca Delta Electronics
popis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9011 pcs Dátový hárok 1.20GEEG3EM.pdf2.20GEEG3EM.pdf
Napätie - UL - Napätie - IEC 115/250VAC
ukončenie Quick Connect Funkcie prepínača -
séria GE Hrúbka panelu -
Rozmery výrezu panelu Rectangular - 34.50mm x 26.50mm obal Bulk
Ostatné mená 1144-1210 Počet pozícií 3
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Držiak poistky, Zásuvka - poistka No
Typ filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical Vlastnosti -
Prúd - IEC 20A Typ konektora Receptacle, Male Blades
Štýl konektora IEC 320-C20 schválenie CSA, UL, VDE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
20GENW3E-R
20GENW3E-R
výrobcovia: Delta Electronics
popis: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Skladom: 9739 pcs
Stiahnuť ▼: 20GENW3E-R.pdf
RFQ
20GEEG3E-R
20GEEG3E-R
výrobcovia: Delta Electronics
popis: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Skladom: 11358 pcs
Stiahnuť ▼: 20GEEG3E-R.pdf
RFQ
20GM8M
20GM8M
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CONN PLUG MALE DIN 8POS SOLDER
Stiahnuť ▼: 20GM8M.pdf
20GEEW3E-R
20GEEW3E-R
Stiahnuť ▼: 20GEEW3E-R.pdf
20GD27
20GD27
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: GAUGE PIECE D2 20A 500V FOR E27