16TDVST2-1
Delta ElectronicsDelta Electronics
16TDVST2-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16TDVST2-1
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 480VAC 16A CHASS MNT
listoch: 1.16TDVST2-1.pdf2.16TDVST2-1.pdf3.16TDVST2-1.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 371 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
18 pcs
  • správa
Špecifikácie 16TDVST2-1
Číslo dielu 16TDVST2-1 Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 480VAC 16A CHASS MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 371 pcs Dátový hárok 1.16TDVST2-1.pdf2.16TDVST2-1.pdf3.16TDVST2-1.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 480V
Stýl ukončenia Terminal Block séria TDV
Ostatné mená 1144-1103 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť L1 - 1.77mH, L2 - 9µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Three Phase (Delta) prúd 16A