15GEEW3EM
Delta ElectronicsDelta Electronics
15GEEW3EM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 15GEEW3EM
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
listoch: 1.15GEEW3EM.pdf2.15GEEW3EM.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
168 pcs
  • správa
Špecifikácie 15GEEW3EM
Číslo dielu 15GEEW3EM Výrobca Delta Electronics
popis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18389 pcs Dátový hárok 1.15GEEW3EM.pdf2.15GEEW3EM.pdf
Napätie - UL - Napätie - IEC 115/250VAC
ukončenie Wire Leads Funkcie prepínača -
séria GE Hrúbka panelu -
Rozmery výrezu panelu Rectangular - 28.45mm x 21.60mm obal Bulk
Ostatné mená 1144-1217 Počet pozícií 3
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Držiak poistky, Zásuvka - poistka No
Typ filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical Vlastnosti -
Prúd - IEC 15A Typ konektora Receptacle, Male Blades