10GENG3E-R(H)
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENG3E-R(H) Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10GENG3E-R(H)
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
listoch: 1.10GENG3E-R(H).pdf2.10GENG3E-R(H).pdf3.10GENG3E-R(H).pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10GENG3E-R(H)
Číslo dielu 10GENG3E-R(H) Výrobca Delta Electronics
popis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19690 pcs Dátový hárok 1.10GENG3E-R(H).pdf2.10GENG3E-R(H).pdf3.10GENG3E-R(H).pdf
Napätie - UL - Napätie - IEC 115/250VAC
ukončenie Quick Connect Funkcie prepínača -
séria GE Hrúbka panelu 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Rozmery výrezu panelu Rectangular - 29.50mm x 21.50mm obal Bulk
Ostatné mená 10GENG3ER(H)
Počet pozícií 3
Typ montáže Panel Mount, Snap-In Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Držiak poistky, Zásuvka - poistka No
Typ filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial Vlastnosti Bleed Resistor, Mounting Clip
Prúd - IEC 10A Typ konektora Receptacle, Male Blades