TNPW08054K02DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08054K02DETA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TNPW08054K02DETA
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 4.02K OHM 0.5% 1/8W 0805
listoch: TNPW08054K02DETA.pdf
  • správa
Špecifikácie TNPW08054K02DETA
Číslo dielu TNPW08054K02DETA Výrobca Dale / Vishay
popis RES 4.02K OHM 0.5% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 924487 pcs Dátový hárok TNPW08054K02DETA.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±25ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria TNPW odpor 4.02 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Vlastnosti Military
Poruchovosť - Detailný popis 4.02 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film