RN65D3003FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RN65D3003FRE6
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 300K OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: RN65D3003FRE6.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RN65D3003FRE6
Číslo dielu RN65D3003FRE6 Výrobca Dale / Vishay
popis RES 300K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 221735 pcs Dátový hárok RN65D3003FRE6.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
séria Military, MIL-R-10509/2, RN65 odpor 300 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN65D3003FRE6-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 300 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film zloženie Metal Film