RN60C5233FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RN60C5233FRE6
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 523K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: RN60C5233FRE6.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RN60C5233FRE6
Číslo dielu RN60C5233FRE6 Výrobca Dale / Vishay
popis RES 523K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 643504 pcs Dátový hárok RN60C5233FRE6.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
séria Military, MIL-R-10509/1, RN60 odpor 523 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN60C5233FRE6-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 523 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film zloženie Metal Film