RN55D2104FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D2104FRE6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RN55D2104FRE6
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 2.1M OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: RN55D2104FRE6.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RN55D2104FRE6
Číslo dielu RN55D2104FRE6 Výrobca Dale / Vishay
popis RES 2.1M OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 197270 pcs Dátový hárok RN55D2104FRE6.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
séria Military, MIL-R-10509/7, RN55 odpor 2.1 MOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN55D2104FRE6-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 2.1 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film zloženie Metal Film