RN50C3003FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C3003FRE6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RN50C3003FRE6
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 300K OHM 1/20W 1% AXIAL
listoch: RN50C3003FRE6.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RN50C3003FRE6
Číslo dielu RN50C3003FRE6 Výrobca Dale / Vishay
popis RES 300K OHM 1/20W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 213618 pcs Dátový hárok RN50C3003FRE6.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
séria Military, MIL-R-10509/8, RN50 odpor 300 kOhms
Výkon (watty) 0.05W, 1/20W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN50C3003FRE6-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 300 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film zloženie Metal Film