RL07S162JRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL07S162JRSL
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 1.6K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: RL07S162JRSL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RL07S162JRSL
Číslo dielu RL07S162JRSL Výrobca Dale / Vishay
popis RES 1.6K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 56530 pcs Dátový hárok RL07S162JRSL.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
séria Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 odpor 1.6 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RL07S162JRSL-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 1.6 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film zloženie Metal Film