ISC1812ES681J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ES681J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC1812ES681J
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 680UH 76MA 12 OHM SMD
listoch: ISC1812ES681J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie ISC1812ES681J
Číslo dielu ISC1812ES681J Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 680UH 76MA 12 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91614 pcs Dátový hárok ISC1812ES681J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria ISC-1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 796kHz
indukčnosť 680µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.6MHz Detailný popis 680µH Shielded Wirewound Inductor 76mA 12 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 12 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 76mA