ISC1812ES100J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ES100J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC1812ES100J
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 10UH 279MA 900 MOHM
listoch: ISC1812ES100J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie ISC1812ES100J
Číslo dielu ISC1812ES100J Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 10UH 279MA 900 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 136260 pcs Dátový hárok ISC1812ES100J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria ISC-1812
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 25MHz Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 279mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 900 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 279mA