ISC1812ER331K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ER331K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC1812ER331K
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 330UH 96MA 7.54 OHM
listoch: ISC1812ER331K.pdf
  • správa
Špecifikácie ISC1812ER331K
Číslo dielu ISC1812ER331K Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 330UH 96MA 7.54 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 102455 pcs Dátový hárok ISC1812ER331K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria ISC-1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 796kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.7MHz Detailný popis 330µH Shielded Wirewound Inductor 96mA 7.54 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 7.54 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 96mA