ISC1812EB2R2J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB2R2J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC1812EB2R2J
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 390MA 460 MOHM
listoch: ISC1812EB2R2J.pdf
  • správa
Špecifikácie ISC1812EB2R2J
Číslo dielu ISC1812EB2R2J Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 2.2UH 390MA 460 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 105797 pcs Dátový hárok ISC1812EB2R2J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria ISC-1812
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
obal Bulk Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 80MHz Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 390mA 460 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 460 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 390mA