ISC1812EB150K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB150K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC1812EB150K
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 15UH 252MA 1.1 OHM SMD
listoch: ISC1812EB150K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ISC1812EB150K
Číslo dielu ISC1812EB150K Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 15UH 252MA 1.1 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 105975 pcs Dátový hárok ISC1812EB150K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria ISC-1812
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
obal Bulk Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz
indukčnosť 15µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 18MHz Detailný popis 15µH Shielded Wirewound Inductor 252mA 1.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 1.1 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 252mA