ISC1210EB4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB4R7K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC1210EB4R7K
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM
listoch: ISC1210EB4R7K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ISC1210EB4R7K
Číslo dielu ISC1210EB4R7K Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 107697 pcs Dátový hárok ISC1210EB4R7K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
tienenie Shielded séria ISC-1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
obal Bulk Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnosť 4.7µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 52MHz Detailný popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 1.25 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 1.25 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 220mA