ISC1210EB39NJ
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB39NJ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC1210EB39NJ
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 39NH 530MA 240 MOHM
listoch: ISC1210EB39NJ.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ISC1210EB39NJ
Číslo dielu ISC1210EB39NJ Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 39NH 530MA 240 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86158 pcs Dátový hárok ISC1210EB39NJ.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
tienenie Shielded séria ISC-1210
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 50MHz
obal Bulk Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Non-Magnetic
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 39nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1GHz Detailný popis 39nH Shielded Wirewound Inductor 530mA 240 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 240 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 530mA