ISC1210EB2R2K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB2R2K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC1210EB2R2K
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM
listoch: ISC1210EB2R2K.pdf
  • správa
Špecifikácie ISC1210EB2R2K
Číslo dielu ISC1210EB2R2K Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 134525 pcs Dátový hárok ISC1210EB2R2K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
tienenie Shielded séria ISC-1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
obal Bulk Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 65MHz Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 900 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 320mA