IMS5SWDRU331K65
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IMS5SWDRU331K65
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu IMS-5SWD-65 330 10% R36
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie IMS5SWDRU331K65
Číslo dielu IMS5SWDRU331K65 Výrobca Dale / Vishay
popis IMS-5SWD-65 330 10% R36 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39075 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria IMS-5SWD-65
hodnotenie - Q @ Freq 54 @ 790kHz
obal - Balík / puzdro Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 6.5MHz Vlastnosti -
Detailný popis 330µH Shielded Molded Inductor 225mA 6.4 Ohm Max Axial DC odpor (DCR) 6.4 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 225mA Aktuálny - Sýtosť 65mA