IDCS7328ER331M
Prehľad produktov
Číslo dielu: IDCS7328ER331M
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 330UH 860MA 780 MOHM
listoch: IDCS7328ER331M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie IDCS7328ER331M
Číslo dielu IDCS7328ER331M Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 330UH 860MA 780 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75673 pcs Dátový hárok IDCS7328ER331M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
tienenie Shielded séria IDCS-7328
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.300" (7.62mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Shielded Wirewound Inductor 860mA 780 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 780 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 860mA Aktuálny - Sýtosť 1.1A