IDCS5020ER331M
Prehľad produktov
Číslo dielu: IDCS5020ER331M
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 330UH 350MA 1.2 OHM
listoch: IDCS5020ER331M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie IDCS5020ER331M
Číslo dielu IDCS5020ER331M Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 330UH 350MA 1.2 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86287 pcs Dátový hárok IDCS5020ER331M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
tienenie Shielded séria IDCS-5020
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.200" (5.08mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.2 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 350mA Aktuálny - Sýtosť 400mA