IDCS2512ER331M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IDCS2512ER331M
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
listoch: IDCS2512ER331M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie IDCS2512ER331M
Číslo dielu IDCS2512ER331M Výrobca Dale / Vishay
popis FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 103300 pcs Dátový hárok IDCS2512ER331M.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
tienenie Shielded séria IDCS-2512
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.115" (2.92mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Shielded Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.4 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 200mA Aktuálny - Sýtosť -