CMF55412R00FKRE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55412R00FKRE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CMF55412R00FKRE
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: CMF55412R00FKRE.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CMF55412R00FKRE
Číslo dielu CMF55412R00FKRE Výrobca Dale / Vishay
popis RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 993222 pcs Dátový hárok CMF55412R00FKRE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
séria CMF odpor 412 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film