CMF55152K00BER6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55152K00BER6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CMF55152K00BER6
Výrobca / Značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 152K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
listoch: CMF55152K00BER6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CMF55152K00BER6
Číslo dielu CMF55152K00BER6 Výrobca Dale / Vishay
popis RES 152K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 197767 pcs Dátový hárok CMF55152K00BER6.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±25ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
séria CMF odpor 152 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 152 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film