P53-12-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P53-12-FST
Výrobca / Značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT
listoch: P53-12-FST.pdf
Stav zásob 441 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 441 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie P53-12-FST
Číslo dielu P53-12-FST Výrobca Daburn
popis AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 441 pcs Dátový hárok P53-12-FST.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -12V
Napätie - výstup 2 12V Napätie - výstup 1 5V
Napätie - vstup 105 ~ 125 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) séria P5
Výkon (watty) - Prevádzková teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupov 3 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Vlastnosti - efektívnosť -
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 500mA, 120mA, 120mA 105 ~ 125 VAC Input Prúd - výstup (Max) 500mA, 120mA, 120mA