P35-150ST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P35-150ST
Výrobca / Značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
listoch: P35-150ST.pdf
Stav zásob 460 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 460 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie P35-150ST
Číslo dielu P35-150ST Výrobca Daburn
popis AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 460 pcs Dátový hárok P35-150ST.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 150V
Napätie - vstup 105 ~ 125 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) séria P3
Výkon (watty) - Prevádzková teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Vlastnosti - efektívnosť -
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Prúd - výstup (Max) 100mA