P35-100ST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P35-100ST
Výrobca / Značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
listoch: P35-100ST.pdf
Stav zásob 434 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 434 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie P35-100ST
Číslo dielu P35-100ST Výrobca Daburn
popis AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 434 pcs Dátový hárok P35-100ST.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 100V
Napätie - vstup 105 ~ 125 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) séria P3
Výkon (watty) - Prevádzková teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Vlastnosti - efektívnosť -
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 150mA 105 ~ 125 VAC Input Prúd - výstup (Max) 150mA
schválenie CE, cURus, UL aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
P35-100SXE
P35-100SXE
výrobcovia: Daburn
popis: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Skladom: 534 pcs
Stiahnuť ▼: P35-100SXE.pdf
RFQ
P35-100S/22
P35-100S/22
výrobcovia: Daburn
Skladom: 614 pcs
Stiahnuť ▼: P35-100S/22.pdf
RFQ
P35-12
P35-12
popis: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT