P34-250SW
Prehľad produktov
Číslo dielu: P34-250SW
Výrobca / Značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
listoch: P34-250SW.pdf
Stav zásob 514 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
  • správa
Špecifikácie P34-250SW
Číslo dielu P34-250SW Výrobca Daburn
popis AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 514 pcs Dátový hárok P34-250SW.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 250V
Napätie - vstup 105 ~ 125 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) séria P3
Balík / puzdro 7-DIP Module, 5 Leads Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Regulácia zaťaženia 0.2%
Regulácia riadkov 0.05% Vlastnosti SCP
efektívnosť - Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 40mA 105 ~ 125 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 40mA schválenie CE, cURus, UL