P34-180SW
DaburnDaburn
Daburn
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P34-180SW
Výrobca / Značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
listoch: P34-180SW.pdf
Stav zásob 560 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie P34-180SW
Číslo dielu P34-180SW Výrobca Daburn
popis AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 560 pcs Dátový hárok P34-180SW.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 180V
Napätie - vstup 105 ~ 125 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) séria P3
Balík / puzdro 7-DIP Module, 5 Leads Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Regulácia zaťaženia 0.2%
Regulácia riadkov 0.05% Vlastnosti SCP
efektívnosť - Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 55mA 105 ~ 125 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 55mA schválenie CE, cURus, UL
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
P34-180ST
P34-180ST
výrobcovia: Daburn
popis: AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Skladom: 565 pcs
Stiahnuť ▼: P34-180ST.pdf
RFQ
P34-180SQX
P34-180SQX
výrobcovia: Daburn
Skladom: 479 pcs
Stiahnuť ▼: P34-180SQX.pdf
RFQ
P34-1QX
P34-1QX
popis: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Skladom: 530 pcs
Stiahnuť ▼: P34-1QX.pdf
P34-180SAX
P34-180SAX
Skladom: 532 pcs
Stiahnuť ▼: P34-180SAX.pdf
P34-180S-FST
P34-180S-FST
Skladom: 542 pcs
Stiahnuť ▼: P34-180S-FST.pdf
P34-1Q
P34-1Q