P33-250S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P33-250S-FST
Výrobca / Značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
listoch: P33-250S-FST.pdf
Stav zásob 480 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie P33-250S-FST
Číslo dielu P33-250S-FST Výrobca Daburn
popis AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 480 pcs Dátový hárok P33-250S-FST.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 250V
Napätie - vstup 105 ~ 125 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) séria P3
Výkon (watty) - Prevádzková teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Vlastnosti - efektívnosť -
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 20mA 105 ~ 125 VAC Input Prúd - výstup (Max) 20mA
schválenie CE, cURus, UL aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
P33-250ST
P33-250ST
výrobcovia: Daburn
popis: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Skladom: 500 pcs
Stiahnuť ▼: P33-250ST.pdf
RFQ
P33-24X
P33-24X
výrobcovia: Daburn
popis: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT
Skladom: 589 pcs
Stiahnuť ▼: P33-24X.pdf
RFQ
P33-250S-04
P33-250S-04
Skladom: 513 pcs
Stiahnuť ▼: P33-250S-04.pdf
P33-24W
P33-24W
Skladom: 616 pcs
Stiahnuť ▼: P33-24W.pdf
P33-250S
P33-250S