P33-15SM-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P33-15SM-FST
Výrobca / Značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
listoch: P33-15SM-FST.pdf
Stav zásob 744 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 744 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie P33-15SM-FST
Číslo dielu P33-15SM-FST Výrobca Daburn
popis AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 744 pcs Dátový hárok P33-15SM-FST.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 15V
Napätie - vstup 105 ~ 125 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm) séria P3
Výkon (watty) - Prevádzková teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Vlastnosti - efektívnosť -
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 80mA 105 ~ 125 VAC Input Prúd - výstup (Max) 80mA
schválenie CE, cURus, UL aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
P33-15SMT
P33-15SMT
výrobcovia: Daburn
popis: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Skladom: 719 pcs
Stiahnuť ▼: P33-15SMT.pdf
RFQ
P33-15SM
P33-15SM
výrobcovia: Daburn